درباره ما

به همت جمعی از جوانان با تجربه در عرصه تجهیزات پزشکی فعالیت خود را شروع نموده و از تاریخ تاسیس تا به امروز در زمینه‌های مختلفی وارد شده است و در راستای بهبود کار خود تلاش کرده است. هدف هانا تدبیر هوشمند، ارتقا سطح سلامت جامعه، ارائه برترین کالاها، با بالاترین سطح کیفیت خدمات پس از فروش در بازار تجهیزات پزشکی کشور می‌باشد.

با توجه به گستره فعالیت این شرکت، ارائه مشاوره‌های تخصصی، ارائه راهکارهای کامل و راه حل‌های نوین برای بیماران و مراکز درمانی، استفاده اثر بخش و بهینه از تجهیزات پزشکی در راستای حفظ سلامت هم میهنان محترم سرلوحه کار این مجموعه می‌باشد.

جدیت و حساسیت فراوان این شرکت در خدمات رسانی و فروش محصول، باعث جلب اعتماد قشر وسیعی از پزشکان، بیماران و مراکز درمانی کشور شده است. شرکت هانا تدبیر هوشمند با تمام توان سعی دارد، این اعتماد و اعتقاد را حفظ نموده و با ارتقاء مستمر اطلاعات و دانش خویش، رعایت حقوق مراجعه کنندگان و ارائه برترین تجهیزات پزشکی روز دنیا، همچنان در بهبود بیماران نقش مثبتی را داشته باشد.

این شرکت ضمن دریافت تاییدیه از مراجع داخلی و همچنین متخصصین کمپانی‌های خارجی و معتبر سازنده تجهیزات پزشکی، و اتکا به 15 سال تجربه مدیران آن، تجهیزات پزشکی با کیفیت دنیا را ارائه می‌نماید.